HemenKiralık Hakkında

Hemenkiralik.com, 2011 Ağustos ayında kurulmuş, Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin en büyük, kısa dönemli alternatif konaklama platformudur. Günlük, haftalık ve aylık kiralık mobilyalı daireler, evler, tatil villaları ve apartlar konusunda Dünya’nın her köşesinden binlerce alternatif konutu güvenli bir şekilde müşterileriyle buluşturmaktadır. Platforma üyelik gerçekleştiren her ev sahibi ve gezgin, platformun servislerini kullanabilir ve platformun sağladığı güvencelerden faydalanabilir.


Kasım 2014’den beri, dünyanın en büyük kısa dönemli konut kiralama platformu HomeAway® (NASDAQ: AWAY) ile stratejik işbirliği içerisinde olan HemenKiralık, binlerce yabancı turisti ülkemize getirmiş ve yerli gezginlerimizi yurt dışındaki kısa dönem kiralık konutlarla buluşturmuştur. Nisan 2015’de HemenKiralık’a yatırım yapan HomeAway, işbirliğini HemenKiralık’ın azınlık hissedarı olarak daha da güçlendirmiştir.


Kısa dönem kiralamak için, günlük, haftalık veya aylık kiralık ev mi arıyorsunuz? Hemenkiralik.com'da gitmek istediğiniz il ve ilçeyi seçerek size en uygun ilanlar arasından bir seçim yapın. Kredi kartınızı kullanarak taksitli seçeneklerle isteğiniz yerde konaklama fırsatı yakalayın. Türkiye, İspanya, İtalya, Fransa, Portekiz, İngiltere, Rusya, Ukrayna, Hırvatistan, Yunanistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Hollanda, Malta, Almanya, Avusturya ve Dubai gidebileceğiniz ülkelerden sadece birkaçı!


Boşta duran, kullanmadığınız ve kısa dönem kiraya vermek istediğiniz eviniz, villanız veya apartman daireniz mi var? Hemenkiralik.com'a üye olun ve kiraya vermeyi düşündüğünüz mülk/alan için ilan oluşturun. Yurtiçi ve yurtdışından potansiyel kiracılara ulaşın ve kolayca yüksek kazanç elde etme fırsatı yakalayın.


Firma Bilgileri


Hemen Kiralık, Remar Bilgi Teknolojileri Turizm ve Pazarlama A.Ş.'nin tescilli bir markasıdır.
Vergi: Mecidiyeköy Vergi Dairesi - 7340662449
Telefon 1: 444 29 78
Telefon 2: +90 212 246 06 86
E-Posta: destek@hemenkiralik.com


Banka Hesaplarımız:

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Mobil